Důležité
V bodech:
- úterý 26. 3. - Projekt OU "Dobrodružství s Kukym" (3. a 4. hodina), poté 5. hodina výuka
- středa 27. 3. - Projektový den "VELIKONOCE" - děti budou potřebovat 3 vyfouknutá vejce
- čtvrtek 28. 3. - velikonoční prázdniny
- pátek 29. 3. - státní svátek
pondělí 1. 4. - Velikonoční pondělí
Nabídka
Exkurze do provozovny Marlenka + prohlídka zámku ve Frýdku-Místku
Datum: 17. 4. 2024
Odjezd objednaným busem v 7:30 h
Příjezd ve 12:30 h
Cena: 400 Kč
Pokud máte zájem své dítě na akci přihlásit, potvrďte prosím jeho účast e-mailem nebo písemně do deníčku.
Všem, kteří již účast potvrdili, děkuji.
OPĚT BODUJEME!!!
GRATULACI POSÍLÁME
ELIŠCE BURIÁNKOVÉ,
KTERÁ REPREZENTOVALA NAŠI ŠKOLU
V OBVODNÍM KOLE RECITAČNÍ SOUTĚŽE
a umístila se na krásném 2. místě.
Tímto umístěním si zajistila postup do okresního kola
52. ročníku celostátní soutěže MŠMT, přehlídky dětských recitátorů 2023/2024.
Okresní kolo se uskuteční 22. března v Ostravě-Porubě.
ELIŠKO, DRŽÍME TI PĚSTI!!! :-)
Výsledky recitační soutěže - školní kolo:
1. místo - Eliška Buriánková
2. místo - Terezka Motúsová
3. místo - Jan Hrdý
Vítězům gratulujeme a Elišce,
která postupuje do obvodního kola,
držíme pěsti!
V pondělí 4. března ve 14 hodin se ve třídě 8. B uskuteční schůzka zástupců ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU.
GRATULUJEME
ELIŠCE A MAJDĚ, KTERÉ ÚSPĚŠNĚ REPREZENTOVALY NAŠI ŠKOLU V LITERÁRNÍ SOUTĚŽI
"CO SE SKRÝVÁ NA DNĚ ŠKOLNÍ AKTOVKY".
JEJICH PRÁCE BYLY VYBRÁNY A ZAŘAZENY DO KNIŽNÍ PUBLIKACE MLADÝCH OSTRAVSKÝCH AUTORŮ
BAREVNÉ POHÁDKY.
V ÚTERÝ 23. 1. SE V DIVADELNÍM SÁLE SVČ OSTRČILOVA USKUTEČNIL SLAVNOSTNÍ KŘEST
S PŘEDÁNÍM CEN.
GRATULUJEME
ŠIMONOVI A STANDOVI K ÚSPĚCHU
NA OSTRAVSKÝCH SPORTOVNÍCH HRÁCH.
V KONKURENCI 13 FLORBALOVCÝCH TÝMŮ SE UMÍSTILI
NA KRÁSNÉM 5. MÍSTĚ.
"ABECEDA PENĚZ"
V PÁTEK 26. 1. JSME UKONČILI PROJEKT ZAMĚŘENÝ NA FINANČNÍ GRAMOTNOST "ABECEDA PENĚZ".
TENTO PROJEKT JSME REALIZOVALI VE SPOLUPRÁCI S ČESKOU SPOŘITELNOU ZA ÚČELEM ZLEPŠENÍ FINANČNÍ GRAMOTNOSTI ŽÁKŮ 2. A 4. ROČNÍKU.
Krásné a pohodové Vánoce
a
úspěšný nový rok s převahou pozitivních zpráv, dobrých lidí
a skutků
přeje
Karína Fešarová
DĚKUJI
VŠEM RODIČŮM I ŽÁKŮM ZA PŘÍSTUP
K NOVĚ KONCIPOVANÝM SCHŮZKÁM-TRIÁDÁM.
DĚKUJI
ZA ZPĚTNOU VAZBU (VIZ DOTAZNÍK),
ZA RESPEKTOVÁNÍ ČASOVÉHO HARMONOGRAMU
A
PŘEDEVŠÍM ZA SKVĚLOU SPOLUPRÁCI.
GRATULUJEME!!!
GRATULUJEME!!!
LETOŠNÍHO ROČNÍKU LOGICKÉ OLYMPIÁDY V KATEGORII 3. - 5. třídy
se v rámci celé ČR zúčastnilo 17 243 žáků!!!
Na prvních třech místech v rámci školy se umístily žákyně naší třídy!!!
Také umístění v rámci kraje či republiky je velkým úspěchem. GRATULUJEME!!!
Pořadí (škola) Pořadí (kraj) Celkové pořadí Příjmení, jméno Třída Kvantil (kraj)
1. 117.-124. 1425.-1496. Buriánková, Eliška 4.B 93.64
2. 197.-204. 2227.-2342. Buriánková, Magdaléna 4.B 89.38
3. 289.-295. 3196.-3279. Nguyen, Hien Thuc 4.B 84.51
Sešity a pomůcky 4. ročník
sešit č. 520 ......... 2 ks
sešit č. 523.......... 5 ks
sešit č. 524 ......... 4 ks
sešit č. 420 ......... 1 ks
sešit č. 424 ........ 2 ks
blok A5 ................. 1 ks
Sešity mají ve škole zakoupeny a uloženy tyto děti: Gabka, Šimon, Štěpán, Terezka M. i Terezka B. Majda a Eliška, Kuba a Viki.
Do pouzdra si připravte:
1x tužku č. 1, 2x tužku č. 2, 1x tužku č. 3, 2x pero s modrou náplní a 1x pero s červenou náplní, gumu, strouhátko se zásobníkem, kružítko, krátké pravítko, pastelky, černý fix
Pomůcky do VV a PČ - 4. ročník
Vodové a temperové barvy, kulaté štětce č. 4 a 8, kelímek na vodu, paletu, hadřík, igelitový ubrus na lavici, "zástěru"
Suché pastely, voskovky, plastelínu, tuš, klovatinu
Lepidlo v tyčince (nejlépe Herkules), nůžky pro větší děti
Pravítko s ryskou
Krabice papírových kapesníků
GRATULUJEME NAŠIM MLADÝM HÁZENKÁŘŮM
KE KRÁSNÉMU
6. MÍSTU
VE FINÁLE ŠKOLNÍ LIGY V MINIHÁZENÉ!!!
BLAHOPŘEJEME
Martinovi Vicherovi
za krásné 3. místo,
které si přivezl z turnaje
v zápase
z Hradce Králové!!!
BLAHOPŘEJEME
TEREZCE MOTÚSOVÉ
KE ZLATÉMU ÚSPĚCHU VE ŠKOLNÍM KOLE RECITAČNÍ SOUTĚŽE.
VELKÁ POCHVALA PATŘÍ TAKÉ ELIŠCE A MAJDĚ BURIÁNKOVÝM
ZA SKVĚLOU REPREZENTACI TŘÍDY.
GRATULUJEME!!!
Dívky:
1. místo - Majda BURIÁNKOVÁ
2. místo - Eliška BURIÁNKOVÁ
Chlapci:
2. místo - Martina VICHER
Za reprezentaci třídy děkujeme také Terce BITTNEROVÉ, Marku MOHELNÍKOVI a Rosťovi ROMANOVOVI.
(viz fotogalerie)
GRATULUJEME MAJDĚ A FILDOVI ZA ÚSPĚŠNOU REPREZENTACI TŘÍDY V SOUTĚŽI VE ŠPLHU NA TYČI.
OBA VYBOJOVALI KRÁSNÉ 3. MÍSTO!
BODUJEME V LOGICKÉ OLYMPIÁDĚ!!!
V měsíci říjnu proběhlo základní kolo soutěže Logická olympiáda pro 3.- 5. ročník ZŠ.
V této kategorii A jsme měli celkem pět zástupců z naší třídy (resp. školy) a hned dvěma z nich se podařilo postoupit do krajského kola.
Nejúspěšnějším řešitelkou se stala Eliška, která se umístila na sdílené 11. - 15. pozici v kraji a 189. - 238. místě v republice.
Na druhém místě se umístila Majda, která obsadila sdílené 37. - 42. místo v kraji.
Celkový počet soutěžících v ČR v této kategorii byl 17 701, v kraji pak 2151.
Oběma gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole.
Báďáci v akci!!!
Pokud máte možnost zpětně si přehrát pořad ŠIKULOVÉ, kde naši školu reprezentovala také Majda s Eliškou, hledejte na "Déčku" 6. 10.